Aktuality

Přátelé potápěči. 
    Vytvořil jsem tuto záložku z mnoha důvodů. Poslední dobou několika let jsme se soustředili více na sociální sítě typu Ksichtbuk apod. Rychlá komunikace, rychlé zprávy a informace, ale také rychlé zapomnění těchto informací. Na webovky se nějak zapomíná a čtou se sporadicky.
    V současné době množství zákazů a podmínek nevhodných pro život, podnikání a také potápění nám ztrpčuje život. My to ale přečkáme, protože jsme potápěči zvyklí překovávat kdejaké nesnáze. Už v prvních hodinách potápěčského kurzu jsme se učili (a dodnes se tím řídíme), že nejhorší průšvih je panika. Tuto situaci zvádáme v klidu. Mnozí maji sice absťák z nedostatku ponorů, hlavně ponorů  ve slané vodě. Využijme této doby k revizi a kontrole své potápěčské výstroje. Až to bude možné, tak jistě v klidu s výstrojí, na kterou se můžeme polehnou, vyrazíme do našich oblíbených lokalit. Ať jsou to naše krásné lomy, nebo vzdálené zahraniční lokality. Většina z nás přišla o plánované zahraniční cesty, ale co se dá dělat. Hlavně, že to přežijeme. Naši přátelé v zahraničí, i u nás, se těší na naši návštěvu a co si budeme povídat, také na naše tvrdě vydělané valuty.
    Doba je nevlídná k podnikání a o to více mě velice mile překvapila reakce mnoha potápěčských přátel, kteří se ozvali s finanční pomocí formou zakázek. Pokud si budeme vzájemně zadávat zakázky, tak se více stmelíme a všichni na tom vyděláme, tím nemyslím pouze finance, ale hlavně to stmelí komunitu potápěčů.
...... Pokračování příště........
 
Standa /26. 03. 2020 /